V príspevku novín TV JOJ ktorý bol odvysielaný v hlavnom vysielacom čase o zaujímavých pracovných ponukách spomenuli a aj do názvy príspevku dali práve našu pracovnú ponuku  kde hľadáme jednorožca :). Teší nás že zo všetkých pracovných inzerátov uverejnených na Profesia.sk si vybrali práve našu pracovnú ponuku.

Citujeme z dokrútky:

" Kto sa chce ako také prasiatko v žite mať, musí sa ako taký jednorožec nalietať. ...Tento sa asi teda nezamestnal (ukazuje na plyšovú hračku na redakčnom stole) pretože to bolo bistro na východe Slovenska. Čo presne potom jednorožec - človek v kuchyni na východe Slovenska robil nevieme."

...my to ale vieme veľmi dobre. Ak máte chuť vidieť prácu našich kolegov môžete nás navštíviť, ale hlavne ochutnať naše burgre čo je výsledok poctivej a usilovnej práce našich "jednorožcov". Príďte do našich prevádzok v Košiciach alebo v Humennom.


Dokrútka v Novinách TV JOJ bola zostrihaná verzia celej relácie Štúdia 24 ktorú si môžete pozrieť na tomto linku.

Instagram
@foodtipskosice

Dnes zverejnil najznámejší Košický foodbloger svoj nový príspevok @foodtipskosice

Citujeme z príspevku: "... Keď som ich burgre pasoval do jedných z najlepších v našom meste, mnohí somnou súhlasili a mnohí nesúhlasili, čo je úplne prirodzené. Čo mi však prišlo úplne najzaujímavejšie je to, že poniektorí sa regulérne vytočili. Vyslovene som sa stal terčom útokov, lebo som napísal, že mne tu chutilo a dotyčným zjavne chutilo viac niekde inde🥺. Zaujalo ma to a rozmýšľal som, čím to asi bude. Prečo sa niekto dokáže takto vytlakovať?🤔." viac sa dočítate priamo v príspevku na Instagrame


Instagram Story
@martinzahumensky 

Dnes o nás uverejnil storíčko na svojom instagamovom účte známy televízny Šéfkuchár Martin Záhumenský

Citujeme z textu jeho príspevku:

" Košice máte najlepší 🍔🍟 aký som v poslednej dobe jedol @brgr.sk. Našiel som na profile @foodtipskosice vďaka za tip kame! "

Ďakujeme za pochvalu! Je to veľká pocta a tešíme sa na ďalšiu návštevu.

Prečítajte si aktuálny príspevok od foodblogera @foodtipskosice

Citujeme z príspevku: "... BRGR si ma získava, lebo sú ďalej, ako všetky ostatné burgrárne v Košiciach. Všetko majú svoje, od žemlí, cez omáčky, až po obaly a branding aj na servítkach. Tak sa to robí, do psej matere! Jediné, čo v mojich očiach trošku zaostáva za celkom, sú hranolky. Chuťovo sú výborné, no je tam príliš veľa malých kúsočkov.

Tie burgre sú PERFEKTNÉ. Superjemné, voňavé, skvelo dochutené. Skúste s dvojitým mäsom, to mi zatiaľ najviac zafungovalo. Môj nový favorit na košickej burger scéne."


TikTok.com
@hexik761 

Pozrite si príspevok od známeho influencera  HEXIK-a

BRGR.sk je za mňa určite v TOPke burgrov, ktoré sme ochutnávali!🔥 Burger “Jake” je novinka, ktorá je však tá najväčšia klasika!😎👌👑 #velkeramena #ochutnavka #jedlo #burger #food #foodreview #burgre #brgr 

Príjemné sledovanie videa priatelia.

Instagram
@foodtipskosice

Tento týždeň sme mali tú česť privítať najznámejšieho Košického foodblogera @foodtipskosice  Prečítajte si čo o návšteve našej Košickej pobočky napísal vo svojej recenzii ktorú nájdete na jeho profile @foodtipskosice

S jeho výnimočným vkusom a odborným pohľadom na gastronómiu sme boli poctení a nesmierne radi sme sa dočkali jeho hodnotenia nášich gurmánskych burgrov. Aaaale hlavne, že mu u nás chutilo 🙂

Vďaka @foodtipskosice za úžasnú recenziu a za to, že podporuje lokálne gastronomické poklady! Veľmi nás to potešilo a tešíme sa na ďalšiu návštevu!

startitup.sk
Na burgroch svetovej kvality často robia niekoľko hodín. So Slovenskom to nevidia ružovo, no optimisticky

Prečítajte si článok Adama Kršiaka o našom podniku uverejnený 9.mája 2023 na startitup.sk

Dozviete sa 

Príjemné čítanie priatelia.