Získajte zľavu 10% za zdieľanie na sociálnych sieťach

Máme pre vás zaujímavú ponuku ako získať 10% zľavu pre váš najbližší nákup.


Je to veľmi jednoduché zverejnite (verejný príspevok prístupný pre každého bez obmedzenia) vaše Fotky alebo Videá na sociálnych sieťach Facebook alebo Instagram a k príspevku pridajte tieto 3 označenia:


príklad správneho vyplnenia si môžete pozrieť na obrázku nižšie (vyznačené červenými rámčekmi).

Ako získam zľavu?

keď zverejníte svoj príspevok pošlite nám správu s linkom na váš príspevok do správy na Facebooku alebo Instagrame prípadne na email brgr@brgr.sk my skontrolujeme či váš príspevok spĺňa pravidlá (príspevok je verejný a vyjadruje ako vám chutia naše burgre a sú uvedené všetky tri označenia vysvetlené vyššie) a ak áno pošleme vám naspať do vašej správy kód kupónu na 10% zľavu (zvyčajne v priebehu niekoľkých dní).

Kupón je jednorazový uplatniteľný pre online objednávky zaplatené kartou pri objednaní s minimálnou výškou objednávku 10 EUR. Pre jednu objednávku je možné uplatniť iba jeden kupón.

Ako si uplatním zľavu?

kupón so zľavou je možné uplatniť pre online objednávku s platbou kartou pri objednávke s minimálnou výškou objednávku 10 EUR. Ak chcete využiť kupón pre konzumáciu v prevádzke, stačí ak nás navštívite a svoju objednávku urobíme z mobilu na mieste, obsluhu iba upozornite že ste už tam a objednávku vám vydajú priamo do rúk, alebo si ju môžete skonzumovať v prevádzke.

Ako často môžem získať zľavu?

Toto nieje obmedzené, za každý jednotlivý zverejnený príspevok pri splnení pravidiel máte nárok na jeden kupón.

2022 © BRGR.sk  - Vyhradzujeme si právo zmeny podmienok tejto marketingovej akcie.